Sysmän Säästöpankin seurakisat 15.8.2019

SEURAKISAT 15.8.2019 YHTEISTYÖKUMPPANINA SYSMÄN SÄÄSTÖPANKKI

TULOKSET

T5 PITUUS

1.Eedla Kojola 1.91

2.Iida Vastamäki 1.76

3.Silja Tonteri 1.61

4.Milla Liukkonen 1.49

5.Ella Parkkinen 1.44

6.Annu Kobayashi 1.28

T5 60M

1.Ella Parkkinen 13,5

2.Eedla Kojola 13,8

3.Silja Tonteri 14,8

4.Iida Vastamäki 15,0

5.Annu Kobayashi 15,9

6.Milla Liukkonen 17,0

7.Emma Liukkonen 33,4

P5 PITUUS

1.Rene Hynninen 1.54

2.Jore Kojola 1.23

P5 60M

1.Rene Hynninen 15,6

2.Jore Kojola 18,1

T7 PITUUS

1.Anna Vastamäki 2.17

T7 60M

1.Anna Vastamäki 13,3

P7 PITUUS

1.Elias Parkkinen 2.37

2.Lenni Tonteri 1.94

3.Samuel Miller 1.85

4.Roope Halmekoski 1.70

5.Masi Kojola 1.64

6.Tarmo Korhonen 1.27

P7 60M

1.Elias Parkkinen 11,8

2.Lenni Tonteri 13,5

3.Samuel Miller 13,9

4.Tarmo Korhonen 14,3

4.Roope Halmekoski 14,3

6...

Lue lisää

Ansioniemen Sähkö- seurakisat 4.7

Seurakisat 4.7.2019 yhteistyökumppanina Ansioniemen sähkö Oy

Tulokset

T5 150m

  1. Eedla Kojola 37,3
  2. Ella Parkkinen 39,2
  3. Silja Tonteri 42,5
  4. Iida Vastamäki 43,5
  5. Milla Liukkonen 48,5
  6. Emmi Järvinen 57,5
  7. Venla Rantala 1,08
  8. Emma Liukkonen 1,25

P5 150

  1. Rene Hynninen 40,5

T7 150M

  1. Lotta Koskela 31,5
  2. Elle Nieminen 33,8
  3. Anna Vastamäki 35,3
  4. Eevi Heinonen 40,9

P7 150M

  1. Elias Parkkinen 29,9
  2. Aleksi Heinonen 34,6
  3. Lenni Tonteri 35,5
  4. Samuel Miller 36,5
  5. Tarmo Korhonen 37,2
  6. Veeti Rantala 43,7
  7. Masi Kojola 44,5
  8. Roope Halmekoski 45,5

T9 150M

  1. Lina Nieminen 29,2
  2. Milla Virtanen 30,1
  3. Julia Mäyrä 32,5

P9 150M

  1. Marius Vihermaa 29,5
  2. Roni Hynninen 30,4
  3. Eemil Uurainen 31,7

T11 150M

  1. Olivia Miller 27,7
  2. Vilma Salo 28,8
  3. Saana Parkkinen 29,4
  4. Aada Mäyrä 31,1

T13 200M

  1. Nella Koskela 36,4

P13 200M

  1. Joona Pa...
Lue lisää

Seurakisat 23.8 tulokset

SEURAKISOJEN 23.8 TULOKSET

T5 60m

  1. Eedla Kojola 14.9
  2. Anna Vastamäki 14.9
  3. Ella Parkkinen 15.9
  4. Milla Liukkonen 18.8
  5. Iida Vastamäki 18.9

T5 Pituushyppy

  1. Anna Vastamäki 1.98
  2. Eedla Kojola 1.71
  3. Ella Parkkinen 1.37
  4. Milla Liukkonen 1.33
  5. Iida Vastamäki 0.95

P5 60m

  1. Aleksi Heinonen 14.2
  2. Roope Halmekoski 15.3
  3. Tarmo Korhonen 15.3
  4. Masi Kojola 16.8
  5. Rene Hynninen 17.3
  6. Jore Kojola 25.2

P5 Pituushyppy

  1. Roope Halmekoski 1.58
  2. Masi Kojola 1.47
  3. Tarmo Korhonen 1.33
  4. Aleksi Heinonen 1.25
  5. Rene Hynninen 1.11
  6. Jore Kojola 0.58

T7 60m

  1. Iitu Palm 14.2

P7 60m

  1. Elias Parkkinen 12.5
  2. Eemil Uurainen 12.7
  3. Samuel Miller 16.1

P7 Pituushyppy

  1. Eemil Uurainen 2.22
  2. Samuel Miller 2.10
  3. Elias Parkkinen 2.05

T9 60m

  1. Olivia Miller 11.0
  2. Vilma Salo 11.4
  3. Aada Mäyrä 11.5
  4. Julia Mäyrä 12.0

T9 Kolmiloikka

  1. Vi...
Lue lisää